Bohemia spieva: Na koncertný zážitok pozýva Veronika Rabada

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Projekt Bohemia spieva pokračuje druhým koncertom. Z paluby výletnej lode na Domaši zaspieva Veronika Rabada.

Koncertnú sezónu na výletnej lodi Bohemia odštartovala kapela Peter Bič Project, ktorá prvý koncert vypredala v priebehu pár dní, preto organizátori pridali druhý termín a i druhýkrát bola horná paluba zaplnená do posledného miesta.

Ďalším zo série koncertov bude vystúpenie Veroniky Rabada, ktorá už viac ako pätnásť rokov spieva v rôznych slovenských zoskupeniach, koncertovala tiež s Kandráčovcami a už tretí rok koncertuje s vlastnou kapelou. Jej repertoár pozostáva prevažne z vlastných skladieb „Ach Janíčko duša moja“, „Zabudni“, „Husičky“…, „Lúka“ doplnený o známe slovenské hity, ako napr. „Koho ľúbim“, „Ľúbim cigána Jána“, „Čerešne“

„Ahojte priatelia, veľmi ste nám chýbali. O to viac som rada, že nám konečne začína koncertná sezóna. My už vo veľkom skúšame a pripravujeme koncertný program, preto neváhajte a príďte sa s nami zabaviť na výletnú loď Bohemia na Domaši. Veľmi sa na vás teším,“ prihovorila sa Veronika Rabada svojim fanúšikom prostredníctvom videa na jej facebookovej stránke.

Veronika Rabada vystúpi na lodi Bohemia 24. júna. Vstupenky na jej koncert si môžete zakúpiť na www.maxiticket.sk.


Fotogaléria

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!