DOMAŠA: Bohemia spieva. Hity Lukáša Adamca. Horúca láska garantovaná!

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

FOTO: lukyadamec.sk

Bohemia spieva. Hity Lukáša Adamca! Nechajte sa nabiť vo štvrtok večer na výletnej lodi na Domaši elektrizujúcou atmosférou.

Ako víťaz druhej série Česko Slovenská Superstar naložil Lukáš Adamec s touto príležitosťou prvotriedne. O svojom talente presvedčil ako spevák, muzikant, moderátor či muzikálový herec v tituloch Jesus Christ Superstar, Krysař, Atlantída, Matúš Čák Trenčiansky, František z Assisi alebo Iago.

Preto nech sa na pódiu rozhodne pre čokoľvek, premení to na skvelú šou. Jeho megahity Horúca láska, Tancuj mi, Zmiluj sa, Dýchaj, Keď ma raz odsúdia… budú dokonalým kompasom pre absolútnu zábavu na Bohemii.

Lukáš Adamec energiou na svojich koncertoch nešetrí. Má to vo svojej muzikantskej DNA. Na rozospievanie a roztancovanie ľudí pred sebou mu vyslovene stačí pár desiatok sekúnd. Košický rodák je typom muzikanta, ktorý si koncerty užíva. Neberie ich ako šichtu. Chce sa baviť. A tak baví seba, aj ostatných. Pôsobí vždy uvoľnene a o to ľahšie sa mu potom, aj vďaka jeho zmyslu pre humor, komunikuje s publikom.

Na Bohemii vystúpil Lukáš Adamec už minulý rok. Vypredaná akcia a hlavne dopyt po ďalšom koncerte sú jasným signálom, že nuda na Domaši nehrozí ani teraz. Leto je o zábave, zážitkoch, dobrodružstvách… Nechajte sa nabiť pozitívnou energiou od charizmatického speváka, ktorý má bianco šek na výbornú zábavu, uvoľňujúcu atmosféru a uvoľnenú náladu.

Vstupenky na koncert Lukáša Adamca, ktorý na výletnej lodi Bohemia vystúpi 20. júla, si môžete zakúpiť na www.maxiticket.sk.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!