Rybárske potreby REJA vo Vranove pozývajú objaviť nový zážitok z rybačky

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Rybolov je fenomén, pretože prepája relax so zážitkom a vášňou, ktoré sa rýchlo menia na životný štýl. Ak chcete pri vode zažiť nezabudnuteľné chvíle, odporúčame začať v nových rybárskych potrebách REJA vo Vranove nad Topľou. V ponuke nájdete produkty od dynamicky sa rozvíjajúcich slovenských firiem, ale aj overené svetové značky, ako Browning alebo taliansku legendu v športovom rybolove Trabucco.

Rybolov je dnes sofistikovanou disciplínou. Pokojne môžeme napísať, že dokonca alchýmiou. Rybár si musí každý úlovok zaslúžiť. Návod, ako na to, dnes vo Vranove nad Topľou ponúkajú novootvorené rybárske potreby REJA. Na svoje si prídu skúsení rybári, ale aj úplní začiatočníci, ktorí sa mu ešte len chystajú naplno prepadnúť.

Exkluzívnou pridanou hodnotou rybárskych potrieb REJA je jeho ambasádor Róbert Kandra. Súťažne preteká od 12 rokov, za Vranov nad Topľou chytal I. ligu v love rýb udicou plávaná a aktuálne pokračuje v športovej kariére spôsobom method feeder za košický tím. Okrem toho v Centre voľného času vedie rybársky krúžok.

Pri debate o rybách vás svojou charizmou a prehľadom okamžite strhne. Zároveň svojim prístupom mení pohľad na rybolov. Keďže chce neustále objavovať, sám ide príkladom, preto prijíma nové výzvy. A objavuje. Vďaka čomu čas strávený pri vode každou ďalšou skúsenosťou priamo úmerne znásobuje o ďalší a ďalší zážitok.

Tento dlhší úvod s vizitkou Róberta Kandru má v tomto texte zásadný význam. Jeho rukopis na koncepte rybárskych potrieb REJA je totiž neprehliadnuteľný. Kľúčovým pilierom posolstva a vízie je priniesť pre rybárov vo Vranove nad Topľou a okolí nové značky s dôrazom na podporu slovenských výrobcov.

Príkladom je mladá značka Method Feeder Fans. Hoci je na trhu pomerne krátko, jej základňa sa dynamicky rozširuje o stále nových a nových nadšených rybárov. Róbert Kandra však neponúka „mačku vo vreci“. S touto firmou totiž spolupracuje ako konzultant, ktorý testuje jej produkty. „Na Slovensku je veľa nádherných a zároveň nevyspytateľných revírov, preto jednotlivé nástrahy testujem a dávam spätnú väzbu, aby ich vedeli ešte vylepšovať. Nástrahy od tejto firmy sú špecifické v tom, že sú prispôsobené na slovenské vody a rybár má istotu, že bude úspešný,“ dodal Róbert Kandra.

Základným kritériom pre ponúkané produkty nie je len krajina pôvodu, ale v prvom rade kvalita, akou sa môže pochváliť napr. firma Carp Care. Opäť sa bavíme o slovenskej DNA, ktorá si kladie za principiálny cieľ najvyššiu ochranu úlovkov. Ich konkurenčnou výhodou je originalita a ochota vyrábať aj na zákazku. „Keď rybár chytí do ruky produkt od nich a inej firmy, hneď vie, čo si má vybrať,“ dodal s úsmevom R. Kandra.

Angažovanosť R. Kandru v športovom rybolove, ale aj pri práci s detskými rybárskymi nadšencami je o poslaní. Vďaka tomu dokáže oceniť, ak niekto vyznáva rovnaké hodnoty, ako on. „Slovenským firmám záleží na rozvoji rybárstva. Poviem príklad. Keď som deti v našom rybárskom krúžku zaregistroval do Slovenského rybárskeho zväzu, od firmy Rypo sme na každého člena dostali zdarma 4 kilogramy krmivá,“ vysvetlil R. Kandra. Samozrejme, produkty od firmy Rypo nájdete aj v ponuke REJA.

V rybárskych potrebách REJA pristupujú ku každému zákazníkovi individuálne. Keď vstúpite do predajne, pri pulte vás zaujmú dve stoličky, kde sa môžete pohodlne usadiť a debatovať. Samozrejme, o všetkých verziách rybolovu. Popri vysokej erudovanosti je rovnako neprehliadnuteľnou osobnostnou črtou R. Kandru ochota, nie manažérska a obchodná, ale normálna ľudská ochota poradiť a podeliť sa v detailoch o svoje know-how. A je jedno, či ho osloví športový alebo rekreačný rybár. Keďže pri rybačke nepozná skratky, jeho entuziazmus je prvým krokom k tomu, aby inšpiroval k odvahe posunúť sa od konzervatívneho prístupu k objavovaniu nových dimenzií rybolovu. „Pri rybolove musíte zohľadňovať hneď niekoľko zásadných aspektov. Veľkosť, vôňu, farbu nástrahy, resp. či pláva alebo leží na dne. Ak niekto príde a má predstavu o krmive, no potrebuje poradiť pri výbere nástrahy, rád mu s tým pomôžem. Keďže ich sám testujem, rád sa podelím o moje skúsenosti, čo a s čím nakombinovať, aby bola rybačka úspešná a stala sa ešte väčším zážitkom,“ pripomenul R. Kandra.

Kompletné informácie o novootvorených rybárskych potrebách vo Vranove nad Topľou nájdete na facebookovej stránke REJA – rybárske a chovateľské potreby.


Fotogaléria

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!