MICHALOK: O. Adrián Kovaľ prosí o modlitbu a pomoc pre mladú rodinu

  • Obce
  • Dátum: 23.08.2023
imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Štvrtok – 10. august 2023 zmenil mladej rodine z Michalka život mimoriadne tragickým spôsobom. Prosba o modlitbu a pomoc od o. Adriána Kovaľa, miestneho farára, je prejavom ľudskosti a viery v solidárnosť. Ľudia na sociálnych sieťach sa k slovám duchovného pripájajú spontánnym spôsobom v snahe šíriť jeho posolstvo s cieľom pomôcť.

Dopravná nehoda medzi obcami Michalok a Merník mala tragické následky. V aute, ktoré sa prevrátilo na strechu, vtedy vyhasol život 3-ročného Riška. „Mamka Dorotka utrpela veľmi ťažké zranenia a stále bojuje o svoj život vo vranovskej nemocnici. Jej zdravotný stav je aj naďalej veľmi vážny. Naďalej vás prosíme o modlitby za mamku Dorotku, za jej manžela Dominika a malú 5-ročnú dcérku, ako aj za večnú spásu Riška,“ napísal vo svojom príspevku o. Adrián Kovaľ.

Zároveň v tomto neľahkom období pre mladú rodinu požiadal o finančnú podporu a pomoc. Svoj príspevok môže verejnosť zasielať na číslo účtu SK9365000000003652241516. „Viem, že Riška im už nikto nevráti. No aj napriek tomu, vás drahí farníci, známi a ľudia dobrej vôle chcem poprosiť o finančnú pomoc pre túto mladú rodinu, tak ťažko skúšanú a poznačenú tragédiou v týchto dňoch,“ poprosil o. Adrián Kovaľ.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!