Kempujete? KOOCR Severovýchod Slovenska vám pomôže s destináciou

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska vydala novú publikáciu, ktorá prináša súhrn informácií o autokempoch v Prešovskom kraji. Turisti v nej nájdu zaujímavosti o celkovo osemnástich autokempoch ležiacich v desiatich okresoch, vrátane kempov na Domaši.

Vkusná brožúra ponúka návštevníkom Prešovského kraja súhrnné informácie o otváracej dobe, kapacitách, zaujímavostiach v okolí a samozrejme priame kontaktné údaje na konkrétny kemp.

Okrem náhľadovej fotografie prináša sumár mobiliáru, ktorý konkrétne zariadenia ponúkajú – kuchynka, ohnisko, reštaurácia, destské ihrisko, umývarka a pod. „Printový materiál Autokempy v Prešovskom kraji nie je určený len pre vlastníkov karavanov. Množstvo kempov ponúka možnosti pre nocľah aj vo vlastných stanoch,“ citujeme z webovej stránky KOCR Severovýchod Slovenska.

Nová publikácia bude čoskoro dostupná bezplatne v informačných kanceláriách a vybraných zariadeniach v Prešovskom kraji. KOCR Severovýchod Slovenska sa ňou bude prezentovať aj na výstave CARAVAN BIKE TOURIST, ktorá sa koná od 7. do 10. apríla 2022 na výstavisku Agrokomplex v Nitre.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!