Gymnastky ŠK ELASTIK s ďalšími úspechmi na medzinárodných súťažiach

Gymnastky z vranovského Centra voľného času ŠK ELASTIK sa počas víkendu predstavili na dvoch medzinárodných súťažiach, kde nechýbali na stupňoch pre víťazov.

V sobotu sa konali v Košiciach Medzinárodné Majstrovstvá IBFF Fit Kids Slovakia (fitnes) Bodva CAP 2023. Pre naše gymnastky z Centra voľného času to bola veľká výzva, v rámci ktorej však preukázali svoju bojovnosť a odvahu, čím sa umiestnili na krásnych priečkach:

* Tamarka Hruščáková v kategórii FitKids sólo Girls (80% technické prvky a 20% umelecké prvky) – 3. miesto

* Julka Novikmecová v kategórii Fitnes Dance sólo junior Youth (60% technické prvky a 40% umelecké prvky) – 4. miesto

* Grétka Grácová v kategórii Fitnes dance sólo junior Youth – 5. miesto

* Sofia Hricová v kategórii Fitnes dance sólo junior – 15. miesto.

* Grétka Smolková v kategórii Fitnes dance sólo junior – 15. miesto.

V nedeľu reprezentovala ŠK ELASTIK na Medzinárodnej tanečnej súťaži International Dance Open Slovakia Sara Ben Salim a dosiahla mimoriadny úspech. V kategórii Hip Hop sólo Youth vybojovala 1. miesto.

Všetkým členkám ŠK ELASTIK blahoželáme a prajeme ešte veľa úspechov.

zdroj: Mgr. Bibiána Marcinovová – trénerka ŠK Elastik CVČ