Žiacka šachová liga Vranova pokračovala ďalším kolom

V Centre voľného času vo Vranove uskutočnilo 2. kolo Žiackej šachovej ligy Vranova. Šachového turnaja sa zúčastnilo 20 žiakov a žiačok zo šiestich škôl vranovského okresu.

Po siedmich kolách sa celkovým víťazom stal Aleš Chytra zo ZŠ Bernolákova ul. so ziskom 6 bodov pred druhým Jakubom Palfim (5 b.) zo ZŠ Sečovská Polianka a tretím Lukášom Štofanom (5 b.) zo ZŠ Hanušovce nad Topľou. Vyššie spomínaní sa rovnakým spôsobom umiestnili aj v kategórii žiakov 2. stupňa.

Spomedzi žiakov 1. stupňa sa najviac bodov podarilo získať Tiborovi Chytrovi (4 b.) pred Alexandrom Grechom (4 b.), obaja zo ZŠ Bernolákova ul. a tretím v kategórii bol Alexej Klimeš (3 b.) zo ZŠ Sídl. II. Medzi dievčatami bola najlepšia Kristína Margitayová (3 b.) zo ZŠ s MŠ Tovarné pred Larissou Klimešovou (3 b.) zo ZŠ Sídlisko II a Barborou Kočišovou (2 b.) zo ZŠ Bernolákova ul.