Welcome back Showtime dance: G. Grácová a J. Novikmecová získali striebro

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Návrat na súťažné pódia hlásia aj vranovské gymnastky z klubu Elastik CVČ. Na celoslovenskej pohárovej súťaži vo výrazových tancoch Welcome back Showtime dance sa v kategórii junioriek predstavili Grétka Grácová a Júlia Novikmecová.

Súťaž vo výrazových tancoch Welcome back Showtime dance sa konala v Leviciach. Výkony súťažiacich hodnotila medzinárodná porota. Dodáme, že pravidlá sú v tomto športe nekompromisné. Poradie na medailových pozíciách sa neurčuje automaticky podľa počtu získaných bodov. Latka kvality je totiž nastavená na vyšší level. O tom, kto sa umiestni na niektorom z prvých troch miest, rozhoduje podľa pravidiel vopred určený počet bodov, ktoré musia súťažiaci získať, ak chcú uspieť, čím je konštantne garantovaná vysoká úroveň.

Grétka Grácová sa predstavila v kategórii „akrobatické výrazové tance“. Jej choreografia mala názov „The Pirate“, preto si ako hudbu vybrala skladbu z filmového kinohitu Piráti z Karibicu. Júlia Novikmecová súťažila v kategórii „gymnastické výrazové tance“ s choreografiou „Cesta životom“.

Obidve reprezentantky klubu Elastik CVČ podali výborné výkony, za ktoré boli odmenené striebornými medailami. Dievčatá dosiahli tieto krásne úspechy pod vedením trénerského dua Bibiána Marcinovová – Boris Marcinov.


Fotogaléria

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!