Bylinná náparka už aj v Nemocnici Svet zdravia Vranov nad Topľou

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Vranovská pôrodnica v snahe o spríjemnenie a uľahčenie pôrodu, ktorý mamičky čaká, ponúka novú relaxačnú metódu vo forme bylinnej náparky.

V pôrodnici vo Vranove nad Topľou si dávajú záležať na vytvorení moderného zázemia a príjemného prostredia, ktoré je otvorené predstavám a požiadavkám mamičiek.

Pôrodnícke oddelenie prešlo kompletnou rekonštrukciou, moderné priestorové a prístrojové vybavenie zabezpečuje komplexnú predpôrodnú prípravu, samotný pôrod a popôrodnú starostlivosť.

Vytvorenie pôrodného plánu, relaxačná hudba a vysoko profesionálny personál pôrodnice napomáhajú čo najpríjemnejšiemu priebehu pôrodu a pobytu v nemocnici. Novinkou, ktorá by mala posunúť komfort na ďalšiu úroveň je bylinná náparka. „Bylinná náparka je jemná procedúra s veľkou silou. Je to úplne jednoduchý a zároveň veľmi účinný nástroj, ktorý pozostáva z byliniek zaliatych teplou vodou a pohodlnej stoličky. Je považovaná za veľkú podporu pri pôrodnom procese, pričom nahrievanie pôsobí pozitívne k uvoľneniu, prehriatiu a otvoreniu pôrodných ciest,“ informuje Nemocnica Svet zdravia Vranov nad Topľou.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!