VRANOV CUP: Pozvanie zahrať si prijal bronzový olympionik Pavol Regenda!

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Foto: SOŠV/ČOV

O titul na Vranov Cupe 2022 zabojuje tento rok desať tímov. Na hokejbalovom ihrisku v areáli Základnej školy Kukučínova vo vranovskej mestskej časti Čemerné sa predstavia nielen hokejbaloví extraligisti, ale aj viacerí hráči najvyššej hokejovej súťaže. A to nie je všetko…

Vranov Cup si vo svojej 7. ročnej histórii získal povesť prestížneho hokejbalového turnaja s medzinárodnou účasťou, ktorú mu dodáva prítomnosť českého tímu SK Kelti 2008. Fanúšikovia tohto dynamického športu mohli vždy v akcii obdivovať enklávu skvelých hráčov na čele s viacnásobnými majstrami sveta Liborom Teplickým a Matúšom Liptákom.

Tento rok sa organizátorom turnaja podarilo hráčske obsadenie ešte vyšperkovať. Ich pozvanie totiž prijal slovenský hokejový reprezentant a bronzový medailista z Pekingu Pavol Regenda. Odchovanec michalovského hokeja a aktuálne hráč tímu NHL Anaheim Ducks si na Vranov Cupe oblečie dres Adleru Trebišov.

Fanúšikovia budú môcť obdivovať jeho umenie v piatkových stretnutiach o 13.00 a 18.30 hod. Od 16.00 do 17.00 hod. bude pripravená jeho autogramiáda.

Okrem hokejbalového zážitku je pripravená aj tombola, ktorá bude najbohatšia v histórii turnaja. Zo zoznamu cien spomenieme karavan na týždeň, auto na týždeň, elektroniku, hokejky, prilby, rukavice.


Fotogaléria

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!