Účastníkom tragickej nehody pred Michalovcami bol aj vodič z okresu Vranov

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Na ceste od Petroviec nad Laborcom smerom na Michalovce vyhasli tri ľudské životy. Účastníkom dopravnej nehody bol aj 55-ročný muž z okresu Vranov nad Topľou.

Vo štvrtok popoludní viedol, podľa doposiaľ zistených skutočností, 46-ročný vodič z Michaloviec osobné motorové vozidlo zn. Opel po Humenskej ceste v smere od obce Petrovce nad Laborcom na mesto Michalovce. Na rovnom úseku cesty prešiel ľavou časťou vozidla do protismernej časti vozovky, kde došlo k zrážke s oproti idúcim vozidlom zn. Volvo, ktoré v tom čase viedol 55-ročný vodič z okresu Vranov nad Topľou. „Vodič vozidla zn. Opel a jeho dvaja spolujazdci (vo veku 48 a 53 rokov) pri dopravnej nehode utrpeli zranenia nezlučiteľné so životom, ktorým, žiaľ, na mieste dopravnej nehody podľahli,“ citujeme z oficiálnej správy Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach.

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Michalovciach v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia a prečin ublíženia na zdraví.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!