Mafiu Corner a Kollárovcov spojil ich nový letný hit v centre Vranova

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Mafia Corner a Kollárovci to spolu rozbalili v novom letnom hite. Ich singel Pusa roztočí zábavu na každom tanečnom parkete.

Spojenie Mafie Corner s Kollárovcami funguje. Napr. rádio Expres sa nerozpakuje a píše rovno o najväčšom diskotékovom hite tohto roka! „Ahojte. Spolu s Kollárovcami a Basta Fixom sa nám podarila pesnička, ktorá roztancuje každého. K tomu sme natočili ešte jeden vtipný videoklip, čiže ti neostáva nič iné, iba sa baviť, zdieľať a replay replay replay replay,“ uviedla nový singel Mafia Corner na svojej facebookovej stránke.

Keď už Mafia Corner spomína videoklip, tak musíme napísať, že sa natáčal na viacerých miestach v centre Vranova nad Topľou. Skvelá reklama! Ľudia si totiž na novom singli idú svoje! „Super singel… Super nápad… Bodaj by ste toho urobili viacej… A ešte moje jedno zbožné želanie… Nech máte viacej priestoru v našich rádiách… Veď žiadna party, oslava, svadba nemôže byť bez Mafia Corner a Kollárovcov… A poznajú to všetci od malých škôlkárov po dôchodcov… Lebo ste perfektní!“ napísal na Youtube fanúšik Jiří.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!