Zrážku troch vozidiel spôsobil v Dvoriankach vodič z vranovského okresu

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Bilancia dopravnej nehody, ktorú spôsobil 50-ročný muž z vranovského okresu, je zrážka troch motorových vozidiel a štyri zranené osoby.

Ako informovala na svojej facebookovej stránke Polícia SR – Košický kraj, vo štvrtok večer viedol 50-ročný muž z okresu Vranov nad Topľou motorové vozidlo zn. Škoda Felícia po vedľajšej ceste v obci Dvorianky v okrese Trebišov. Pri vjazde do križovatky nerešpektoval dopravnú značku „Stoj, daj prednosť v jazde“ a vošiel do jazdnej dráhy po hlavnej ceste jazdiacemu motorovému vozidlu zn. Audi A3, ktoré viedol 27-ročný muž z okresu Trebišov. „Po zrážke sa motorové vozidlo Škoda Felícia otočilo a odrazilo do motorového vozidla Škoda Scala, ktoré stálo na náprotivnej strane križovatky a ktorého 34-ročná vodička dávala prednosť v jazde motorovému vozidlu Audi,“ informuje polícia.

Pri dopravnej nehode sa zranili štyri osoby, z ktorých dve osoby utrpeli zranenia s dobou liečenia do 7 dní a dve osoby utrpeli zranenia s predpokladanou dobou liečenia do 42 dní. „Bezprostredne po dopravnej nehode boli vodiči motorových vozidiel podrobení dychovým skúškam s negatívnym výsledkom,“ citujeme z facebookového statusu polície.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!