Vranovčana prezradila jazda v protismere, alkohol nebol jediný problém

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Vranovčan na seba upozornil jazdou v protismere. Policajná hliadka ho zastavila a 26-ročný mladý muž nafúkal. Nech je mementom aj nezodpovednosť vodičky z Lužian pri Topli. Polícia o tom informuje vo svojom prehľade tlačových správ.

26-ročný Vranovčan riadil v sobotu v skorých ranných hodinách osobné motorové vozidlo po ceste I. triedy v smere na Majerovce. Z dôvodu, že jazdil aj v protismernej časti vozovky, bol policajnou hliadkou vodič zastavený a podrobený kontrole. „Bolo zistené, že mladý muž nie je držiteľom potrebného vodičského oprávnenia. Vranovčan bol podrobený dychovej skúške, ktorej výsledok presiahol 2,2 promile,“ informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová. Ako dodala, muž bol obmedzený na osobnej slobode a umiestnený do cely policajného zaistenia. Vranovčanovi bolo vznesené obvinenie vo veci trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.

Pod vplyvom alkoholu jazdila v nedeľu popoludní aj mladá žena z obce Lužany pri Topli, ktorá nafúkala takmer 2 promile. Hoci v Raslaviciach narazila pri prejazde zákrutou do obrubníka, v jazde pokračovala ďalej. Nakoniec vzala aj betónový pilier, dopravné značenie a plynovú rúru…

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!