Iuventa Michalovce – MŠK Vranov 38:31 (20:15)

redakcia@vranovske.sk
Autor

Na tento zápas sme po jesennej vysokej prehre v domácom prostredí nastupovali s rešpektom, no na druhej strane s túžbou dokázať, že do 1. ligy dorasteniek patríme a že v zimnej prestávke sme urobili maximum pre náš rast. Dievčatá nastúpili na zápas maximálne koncentrované a súper čoskoro zistil, že to nebude mať také jednoduché. Michalovské dievčatá vedené dánskym trénerom sú momentálne na druhom mieste tabuľky s jednou prehrou.

Tréner Jaroslav Bella: „Za dnešný výkon sa určite nemusíme hanbiť. Zohrali sme najlepší zápas v sezóne a po jeho skončení sa nám dostalo uznania od súpera. Celý zápas sa niesol vo vyrovnanom duchu a predviedli sme niekoľko pekných kombinácií. Výsledok mohol byť ešte lepší, ale v závere sme v túžbe po lepšom výsledku urobili niekoľko zbytočných chýb. Dôležité je, že sme zistili, že môžeme hrať s každým vyrovnanú partiu a že nováčikovská daň z jesene je už preč. Ďakujem dievčatám za predvedený výkon. Dnes to nebolo o jednotlivcoch, dnes to bolo výbornom kolektíve!“

Zostava Vranova: Kašicová, Tokárová – V. Jenčová 10, Pačutová 6, Prišticová 5, Vaterková 4, Zápotocká 3, Soľavová 3, M. Jenčová, Pavúčková, Petríková, Urbanová, Ter. Ihnátová.

 

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!