EDIT: Pomôžte pri pátraní po nezvestnom Vranovčanovi Miroslavovi Kočišovi

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Pohotovostný pátrací tím – KE kraj zverejnil, v odvolaní sa na Ministerstvo vnútra SR, výzvu na pátranie po Vranovčanovi Miroslavovi Kočišovi.

Pátranie bolo vyhlásené na žiadosť rodiny, a to z dôvodu, že 27-ročný muž je nezvestný. „S rodinou sme v kontakte, akékoľvek informácie nám teda môžete telefonicky poskytnúť na nižšie uvedené telefónne číslo. Ak ste osobu videli alebo máte informácie, ktoré by mohli pomôcť pri pátraní, kontaktujte políciu 158 alebo Pohotovostný pátrací tím 0904 969 244,“ citujeme z výzvy Pohotovostného pátracieho tímu.

Správu o pátraní po Miroslavovi Kočišovi editovalo aj Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Prešove. „27-ročný Miroslav KOČIŠ z Vranova nad Topľou je nezvestný od 25. 04. 2023, kedy v čase okolo 12:00 hod. ho kolegovia z práce mali odviezť na železničnú stanicu Bad Schonborn-Kronau v Nemeckej spolkovej republike, odkiaľ mal cestovať vlakom do miesta trvalého bydliska, pričom domov už nedorazil ani o sebe nepodal žiadnu správu a nie je možné sa s ním skontaktovať,“ uvádza polícia.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!