NIŽNÝ HRABOVEC: V predajni potravín raboval mladík z okresu Sobrance

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Krádež v potravinách v Nižnom Hrabovci z konca apríla tohto roka je objasnená. Polícia obvinila z krádeže 18-ročného mladíka z obce Bežovce v okrese Sobrance.

Koncom apríla tohto roku vtedy ešte neznámy páchateľ dve hodiny po polnoci vypáčil zámok na dverách skladového priestoru, vylomil dvere predajne a vošiel dnu.

Odniesol si cigarety, tabak, papier na výrobu cigariet, rôzne druhy kávy, smotanu do kávy, čokolády, energetické nápoje, alkohol, ako aj peniaze, ktoré našiel. K tomu si „pribalil“ mobilný telefón, pečiatku firmy a zámok mreže. „Majiteľka predajne vyčíslila vzniknutú škodu krádežou ako aj poškodením zariadenia predbežne na viac ako 570 eur,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová.

Ako dodala, vyšetrovaním prípadu bolo preukázané, že krádeže sa dopustil 18-ročný mladík z obce Bežovce, ktorému bolo vznesené obvinenie z uvedeného trestného činu. Obvinený muž je momentálne stíhaný na slobode. Prípadom sa zaoberá Obvodné oddelenie Policajného zboru Slovenská Kajňa.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!