Mladí volejbalisti postúpili na M – SR starších žiakov a žiačok

redakcia@vranovske.sk
Autor

Družstvo našich volejbalistov sa prebojovalo na M – SR starších žiakov, ktoré sa budú konať v Starej Ľubovni v termíne od 23. – 25. mája 2014. Počas celého ročníka chlapci poctivo trénovali a verili v postup, čo sa nakoniec aj potvrdilo v poslednom dvojzápase. Vďaka bojovnému výkonu vyhrali naši mladí volejbalisti posledné dve stretnutia s družstvom Starej Ľubovne presvedčivo 3:1 a 3:0. To im zaručilo plný bodový zisk a nemuseli tak čakať na výsledok svojho rivala z Košíc, ktorý hostil družstvo Popradu. Takýmto spôsobom si zabezpečili účasť na celoslovenskom finálovom turnaji. Chlapcom prajeme, aby sa im na majstrovstvách darilo.

Zloženie družstva: Baník Martin, Bednár Jozef, Bendas Branislav, Demčák Jerguš, Demčák Michal, Kuchár Samuel, Michalčo Samuel, Mikula Mário, Kapera Alexander, Kolečava Lukáš, Talian Marek, Vasiľov Ľuboslav, Vojtek Ivan, Zajac Martin. Tréner: Fedor Rastislav, asistent: Petrík Peter.
 
Naše dievčatá si svoj postup zabezpečili už niekoľko kôl pred koncom. V poslednom kole Oblasti Východ nastúpili na pôde Prešova, kde hladko zvíťazili a získali strieborné medaily. Dievčatá na svoj záverečný turnaj finále M – SR vycestujú 22. mája. V základnej skupine nastúpia proti družstvám Slávie UK Bratislava, Komárna a Krupiny. Držme im prsty.
Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!