Volejbalisti MŠK Vranov sa vracajú na súťažnú scénu. V prestížnom derby!

imrich.mako@vranovske.sk
Autor
FOTO: Ladislav Bach

Mužský volejbal vo Vranove nad Topľou sa po desiatich sezónach vracia na scénu. Súpermi MŠK budú v 2. lige, oblasť Východ VK KDS Košice, VK MIRAD UNIPO Prešov B, Beachclub Prešov, VK Slávia Sobrance a VK Strážske.

Muži MŠK Vranov sa naposledy pod vysokými sieťami predstavili v sezóne 2013/2014. Volejbal však do Vranova patrí! O to viac zarezonovala, aj potešila informácia, že partia okolo hrajúceho trénera Ľuboslava Sotáka ohlásila v tomto súťažnom ročníku návrat na súťažné palubovky.

MŠK Vranov budú reprezentovať Matúš Banďoš, Peter Kopy, Daniel Jevčák, Lukáš Kolečava, Ján Kopec, Ivan Vojtek, Samuel Kmec, Karol Béreš, Matej Faron, Ľuboslav Vasiľov, Maroš Mičko, Jozef Bednár, Tomáš Antol, Michal Andrejkovič, Ľuboš Luterán, Adrián Vaterka, Milan Gešperík, Šimon Mikula, Marcel Nemčík, Artur Šandor a Ľuboslav Soták.

Vranovčania majú za sebou prvé dve vystúpenia v Košiciach, ktorým síce v obidvoch prípadoch podľahli, ale impulz vrátiť sa do súťažného kolotoča sa ukázal ako správny.

Ich ďalším súperom bude v derby VK Strážske. Prestíž tomuto súboju dodáva fakt, že hostia sú viacnásobným víťazom tejto súťaže. Ak by to nestačilo, pridáme, že v ich drese nastupujú aj odchovanci humenského volejbalu s vranovskou minulosťou bratia Sekerovci či Ľ. Bajcura.

Derby je derby! Navyše za okolnosti, kedy sa mužský volejbal vo Vranove vracia na scénu, by „vypredaná“ Mestská športová hala (vedľa mestského úradu) neprekvapila. Dvojzápas je na programe 5. novembra 2023 o 15.00 a 17.00 hod.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!