Premiérovým víťazom Dvojka Volley Cupu sa stali „domáci“ Pondelkáči A

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

V areáli ZŠ Sídlisko II sa stretli priaznivci volejbalu na 1. ročníku turnaja o putovný pohár s názvom DVOJKA VOLLEY CUP. Podujatia pod záštitou dlhoročného trénera volejbalu Štefana Cibereho sa zúčastnilo 8 družstiev a viac ako 50 hráčov a hráčok z Vranova, Strážskeho, Michaloviec, Prešova a Starej Ľubovne.

Na multifunkčnom ihrisku sa na dvoch kurtoch odohralo spolu 18 zápasov. Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín, kde hrali systémom každý s každým na 2 vyhrané sety. Z oboch skupín postúpili do semifinále po dve najlepšie družstvá.

V súboji porazených semifinalistov sa v zápase o 3. miesto stretli družstvá Pondelkáči BGPH. Po veľmi vyrovnanom priebehu sa z bronzu tešili Pondelkáči B.

Víťazi sa potom stretli v kvalitnom a bojovnom finále plnom pekných výmen. Po tuhom boji v ňom zvíťazilo domáce družstvo Pondelkáči A nad tímom Borovička z Kamienky (okres Stará Ľubovňa) 2:0 a zaslúžene sa stalo držiteľom krásneho putovného pohára.


Pondelkáči A. Víťaz I. ročníka Dvojka Volley Cupu.

Družstvá na prvých troch miestach získali poháre, diplomy a vecné ceny.

Počas celého dňa prialo volejbalistom ideálne počasie, hráči a návštevníci turnaja mali k dispozícii čapované pivko, kofolu, rôzne pochutinky a fantastický kotlíkový guľáš šéfkuchára Mikuláša Némeša.

Poďakovanie za usporiadanie a organizáciu  tohto úspešného podujatia si zaslúžia aj ZŠ Sídlisko II, Štefan Cibere, riaditeľ ZŠ Peter Kocák, Fero Minarčík a Milan Gešperik

Už teraz sa tešíme na nasledujúci ročník, na príjemne strávený deň s priateľmi ktorých spája spoločná vášeň – hra s názvom volejbal.

Poradie družstiev:

1. Pondelkáči A

2. Borovička

3. Pondelkáči B

4. GPH

5. BCA

6. Gyxahovuxyn

7.-8. Pondelkáči C

7.-8. Bike Pub


Fotogaléria

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!