Žiačky MŠK Vranov delí od postupu na finálový turnaj jedno víťazstvo!

Žiačky MŠK Vranov
imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Volejbalové žiačky MŠK Vranov delí od postupu na finálový turnaj majstrovstiev Slovenska jedno víťazstvo. V nedeľu ho budú mať šancu získať proti VK Nové Mesto nad Váhom a TJ ŠK VK Krupina.

Vranovské volejbalové žiačky zvládli prvý deň semifinálového turnaja na výbornú. Zverenkyne trénerov Jána LadzianskehoĽuboslava Sotáka si na konto pripísali plný počet bodov.

V úvodnom stretnutí zdolali hladko ŠK Hamuliakovo 2:0 (6,7). Rovnako pomerom 2:0 (10,21) si poradili aj s VK Schaeffler Skalica. Pred nedeľňajším vyvrcholením urobili dôležitý krok triumfom 2:1 (-15,24,10) nad ŠVK Pezinok.

Vranovčanky potrebujú na definitívu postupu jedno víťazstvo. Príležitosť získať ho budú mať v nedeľu v Mestskej športovej hale o 9.00 hod. proti rovnako suverénnemu VK Nové Mesto nad Váhomo 11.00 hod. s TJ ŠK VK Krupina, ktorá zatiaľ stratila body iba s Novomešťankami.

Ak to teda zhrnieme, spočítame a podčiarkneme, rátať sa bude podpora od každého vranovského fanúšika, preto veríme, že dievčatá bude poháňať za postupom ešte lepšia atmosféra, ako dnes, ktorá, bola, mimochodom, fantastická!

Mohlo by Vás zaujímať

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!