MFK Vranov zvolil v príprave zaujímavý prístup k zápasom

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

V MFK Vranov sa dočkali aj hráči A-mužstva. Do tréningového procesu sa po troch mesiacoch zapojili v pondelok. Partiu okolo kapitána Mareka Babjaka privítali prezident klubu Miroslav Novák, člen správnej rady Mikuláš Némeš a manažér Roman Lazúr. Dodáme, že špecifikom novej sezóny bude súboj o postupové miesta v súvislosti s reorganizáciou ohlásenou od súťažného ročníka 2021/2022.

SÚVISIACI ČLÁNOK:
R. Lazúr o reorganizácii súťaže: Neostáva nám nič iné, iba sa posunúť vyššie, ako je III. liga

Vranovčania ukončili tréningový proces kvôli pandémii spôsobenej novým koronavírusom necelé dva týždne pred začiatkom štartu jarnej časti, kedy im ostávalo odohrať už iba generálku s ŠK Odeva Lipany. Zaujímavosťou je, že v príprave na nový súťažný ročník odohrajú všetky stretnutia vonku. Zoznam súperov je pestrý, pretože medzi nimi nechýbajú tímy z II. ligy, konkurenti z III. ligy, aj ambiciózny štvrtoligista. 

Na prvom tréningu mal tréner Ondrej Desiatnik k dispozícii dvadsať hráčov. Z minulosezónneho kádra mu kvôli zdravotným patáliám chýbal iba Milan Lukáč. Do prípravy sa zapojila aj posila z MŠK Tesla Stropkov Erik Burcák, ktorý v zime laboroval so zlomeninou nohy. Ďalšie pohyby v kádri zatiaľ vedenie klubu špecifikovať nechcelo, no manažér Roman Lazúr priznal, že rokujú s viacerými hráčmi, ktorí už vo Vranove zanechali futbalovú stopu. 

Program prípravných zápasov MFK Vranov

20.06.2020 – 11:00 hod. (v Strážskom):

ŠK Strážske (IV. liga) – MFK Vranov

27.06.2020 – 10:30 hod. (v Košiciach):

FC Košice (II. liga) – MFK Vranov

04.07.2020 – 10:30 hod. (v Trebišove):

Slavoj Trebišov (II. liga) – MFK Vranov

11.07.2020 – 10:00 hod. (v Snine):

MFK Snina (III. liga) – MFK Vranov 

18.07.2020 – 10:30 hod. (v Humennom):

FK Humenné (III. liga) – MFK Vranov 

FOTOGALÉRIA:

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!