Hráčom mesiaca september sa stal Jakub Vodilka

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

MFK Vranov odohral v septembri štyri zápasy v III. lige a jeden duel v Slovnaft Cupe. Zverenci trénera Romana Lazúra si pripísali na konto dve víťazstva, jednu remízu a rovnako jednu prehru, plus postup v pohári.

Najväčší podiel na tejto štatistike má útočník Jakub Vodilka. V 7. kole na pôde Slávie TU Košice zariadil gólom remízu. Pri výhre s Rudňanmi 6:2 sa presadil strelecky dvakrát a Kalšu, ktorú Vranovčania zdolali 4:0, zostrelil dokonca hetrikom, jeho druhým v tejto sezóne. Medzi najaktívnejších hráčov patril aj v Slovnaft Cupe v Medzilaborciach, kde sa so spoluhráčmi tešil z postupu po penaltovom rozstrele.

Ak to spočítame a podčiarkneme, v septembri nastrieľal Jakub Vodilka šesť gólov, preto niet pochýb, že honor Hráča mesiaca za mesiac september je v správnych rukách. Dodáme, že celkovo má odchovanec trebišovského futbalu na konte v aktuálnom súťažnom ročníku dvanásť presných zásahovštyri asistencie. Ak vezmeme do úvahy, že Vranov nastrieľal zatiaľ 28 gólov, jeho štatistika za 11. kôl je fantastická.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!