Na Vianočnom turnaji v N. Hrabovci získal prvenstvo M. Jakubo

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Po roku sa v Nižnom Hrabovci opäť stretli stolnotenisoví nadšenci. Komisia pre šport a centrum voľného času pôsobiace pri Obecnom úrade v Nižnom Hrabovci organizovala Vianočný stolnotenisový turnaj.

Stolný tenis je najmä v zimných mesiacoch obľúbenou disciplínou mnohých aktívnych i pasívnych športovcov. Dôkazom toho je aj fakt, že turnaja sa zúčastnilo vyše 30 hráčov, ktorí štartovali v troch kategóriách a pri troch pingpongových stoloch strávili niekoľko hodín.

Na Obecnom úrade sa zišli nielen tí, čo si prišli vzájomne zmerať sily v tomto športe, ale aj divácka kulisa. Jedni prišli povzbudzovať a druhí, čo si už na meranie síl netrúfali, popri povzbudzovaní s nostalgiou spomínali na „staré časy“ – tak ako výborný hráč Michal Jonek. 

Víťazom turnaja a držiteľom pohára sa stal hráč Marcel Jakubo, ktorému tiež patrí poďakovanie za vedenie a organizáciu tohto športu v našej obci. 

Početná účasť na turnaji nás veľmi potešila a veríme, že niektorí z účastníkov sa uchytia aj v stolnotenisovom klube. Úspešne sme ukončili ďalší ročník turnaja. Ostáva nám len poďakovať všetkým zúčastnením, organizátorom, ale aj sponzorom, ktorí prispeli vecnými cenami pre súťažiacich. Stanislav Nadzam a Michal Tefelner – vďaka vám za vynikajúci guláš. 

Dúfame, že sa vidíme opäť o rok. 

Miloš Buráš

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!