FOTOGALÉRIA: Športoviská vo Vranove ožili hokejom, aj futbalom

  • hokej
  • Dátum: 16.01.2022
imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Po uvoľnení opatrení pre mládežnícky šport ožili aj športoviská vo Vranove nad Topľou. V STD Aréne zorganizoval HC Bulls Vranov kemp pre brankárov z regiónu a na štadióne MFK Vranov odohrali svoje prvé prípravné zápasy proti humenským rovesníkom mladší, aj starší dorastenci.

Mladé brankárske hokejové nádeje pracovali na ľade pod vedením majstrov sveta Jána Lašáka a Rastislava Staňu. Spolu s ich kolegami pripravili pre účastníkov kempu dve tréningové jednotky, plus sa taktiež počas besedy venovali debate s rodičmi. Rozhovor s obidvoma našimi bývalými reprezentantmi prinesieme v najbližších dňoch…

Prvýkrát v príprave vybehli do zápasu vranovskí dorastenci, ktorí privítali druholigové FK Humenné. Mladší dorastenci Vranova prehrali gólom v druhom polčase 0:1. Starší dorastenci viedli nad Humenčanmi v úvode 2:0. Súper po zmene strán otočil na 2:3. Hoci zverenci trénera Dušana Durkaja vyrovnali, predsa len posledné slovo mali hostia, ktorí vyhrali 4:3. Za Vranov sa dvakrát gólovo presadil Marko Demčák a jeden presný zásah pridal Branislav Bindas.


Fotogaléria

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!