FOTOGALÉRIA: Vo finále Primátor CUPu stav zo základnej skupiny neplatil

  • hokej
  • Dátum: 24.04.2022
imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Primátor CUP 2022 postavil proti sebe v STD Aréne štyri tímy. Pozvanie organizátora Stanislava Korčinského prijali Vranov-Stars, Vechec, STD a Šľimáci.

Všetky štyri tímy sa stretli v „základnej“ skupine, v ktorej sa hralo o to, kto postúpi do finále a pre koho ostane súboj o 3. miesto.

Základná skupina pre Vranov-Stars

Úlohou papierových favoritov od začiatku potvrdzovali STDVranov-Stars. „Hviezdy“ vyhrali prvý vzájomný zápas 3:1 a do titulového zápasu postúpili z 1. miesta s plným počtom bodov, plus suverénnym skóre 15:4.

Odveta vo finále

Odveta však vyšla lepšie súperovi. Brankár STD Miroslav Macko, ktorý bol na turnaji vyhlásený za najlepšieho muža s „maskou“, zatiahol roletu, čím položil základ pre triumf jeho tímu pomerom 3:0. Zaujímavosťou je, že okrem prvého vystúpenia, v ktorom od strelcov finálového súpera inkasoval trikrát, si v ďalších troch zápasoch pripísal na konto honor Mr. Zero. Dodáme, že najlepším strelcom sa stal s 5 gólmi Jozef Kolesár z VT-Stars.

Rozhodli nájazdy

Šľimáci a Vechec remizovali v obidvoch stretnutiach 1:1. V dueli o 3. miesto sa nakoniec muselo rozhodnúť v samostatných nájazdoch a tu mali navrch Šľimáci.


Fotogaléria

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!