STAŇ SA DOBRODRUHOM: Navštívte Horný Zemplín so štetcom, farbičkami…

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Akú najkrajšiu destináciu na území Horného Zemplína ste navštívili alebo by ste chceli navštíviť? Nakreslite ju. Oblastná organizácia cestovného ruchu Horný Zemplín vyhlásila tretíkrát výtvarnú súťaž Staň sa dobrodruhom.

Výtvarná súťaž Staň sa dobrodruhom je určená pre žiakov prvého a druhého stupňa základných škôl. Úlohou je namaľovať, resp. nakresliť najkrajšiu atraktivitu z územia Horného Zemplína, ktorú doteraz navštívili alebo chcú navštíviť. „Čakajú na vás zaujímavé ceny, ako sú drobná elektronika či spoločenské hry. O aké výhry pôjde, sa dozviete postupne na našich sociálnych sieťach FacebookInstagram,“ citujeme z webu OOCR Horný Zemplín.

Originál maľby/kresby na výkrese spolu s identifikačnými údajmi – názov objektu/lokality, meno, priezvisko, vek, úplná adresa a súhlas so zverejnením diela na prezentačné účely treba odoslať na adresu Oblastná organizácia cestovného ruchu Horný Zemplín, Malá Domaša 106, 094 02 Slovenská Kajňa.

Uzávierka súťaže je 30. novembra 2023. Príspevky bu hdeodnotiť trojčlenná porota. Ocenené budú tri najlepšie diela osobitne na prvom a druhom stupni. Každý účastník bude zároveň odmenený zaujímavými propagačnými materiálmi.

Štatút súťaže nájdete na tomto odkaze: https://lnk.sk/oaeu.

Súťaž je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!