Máte doma anjela alebo čertíka? Prihláste ho do súťaže „domu kultúry“

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Mikuláš a Brumtelášovci vyrazia 5. decembra na cesty po Vranove nad Topľou. Mestský dom kultúry pri tejto príležitosti vyhlasuje súťaž o najkrajšiu masku a kostým čerta alebo anjela.

Súťaž bude prebiehať na facebookovej stránke Mestského domu kultúry.  Miesto na koči získajú tri najkrajšie kostýmy anjelikov a tri najvymakanejšie kostýmy čertíkov s najväčším počtom lajkov.

Súčasťou slávnostného sprievodu v spoločnosti Mikuláša, Brumtelášovcov a rozprávkových postavičiek môžu byť deti vo veku od 6 do 100 (slovom sto) rokov.

Doplníme, že rozprávkový záprah vyrazí v nedeľu – 5. decembra o 15.30 hod. spoza Mestského domu kultúry a mestom sa prejde od Bagetky na Letisku pred Coop Jednotu smerom k AOC. Pred budovou AOC sa záprahy zastavia a Mikuláš s pomocou anjelov slávnostne rozsvieti Vianočný stromček, prihovorí sa deťom, obdarí ich piesňou a sladkou pozornosťou.

Fotografie môžete posielať ako správu na facebookovej stránke Kultúra Vranov alebo na email: sobotamaros@kulturavranov.sk do 26. novembra. K zaslanej fotografii priložte aj kontaktné údaje – telefónne číslo a email. Súťaž odštartuje 26. novembra a vyhodnotená bude 1. decembra 2021.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!