KOLČAKY CUP 2023: V júni vedú všetky futbalové cesty do Dlhého Klčova!

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

KOLČAKY CUP napísali pri minuloročnej premiére mimoriadne vydarenú kapitolu. Druhý ročník má ambíciu posunúť latku ešte vyššie. Pozývame do Dlhého Klčova. 24. júna 2023.

KOLČAKY CUP vleteli na mapu turnajov v malom futbale ako kométa! Domáci klub OFK Dlhé Klčovo v spolupráci s obcou Dlhé Klčovo pripravili podujatie, ktoré znieslo organizačne najprísnejšie kritéria, čo je vždy kľúčové. Špeciálne sa žiada vyzdvihnúť fakt, že zápasy začínali presne podľa programu, a to je vizitka organizátorov, ktorá sa cení.

Ak totiž šľape organizácia, mužstvá sa môžu sústrediť len a len na vlastné výkony. Vtedy si futbalovú fiestu užívajú hráči, aj fanúšikovia a platí, že víťazmi sú všetci, pre ktorých je futbal životným štýlom.

V Dlhom Klčove aj tento rok privítajú dvanásť tímov. Hrať sa bude na dvoch ihriskách. Systém s 15 minútami necháva vyniknúť a vygradovať dynamiku. Na hracej ploche s rozmermi pre malý futbal sa nedá špekulovať. Jedinou cestou k úspechu je hrať!

Pre KOLČAKY CUP platí, že vychytal dokonalý termín. Hrať sa bude týždeň po skončení krajských majstrovských súťaží. Turnaj v Dlhom Klčove je po (náročnej) sezóne ideálnou príležitosťou vymeniť si stále živé spomienky na TOP momenty z práve skončeného súťažného ročníka.

Hoci na konci dňa sa jeden z tímov bude tešiť z celkového víťazstva, do Dlhého Klčova sa nechodí bojovať (o body a trofeje). Do Dlhého Klčova sa chodí stretnúť priateľov zo zelených trávnikov… A zahrať si s nimi futbal. Prvý ročník si vypýtal pokračovanie výnimočnou atmosférou a niet pochýb, že aj tento rok sa budú všetci cítiť na „Kolčakoch“ ako na vlastnom domácom štadióne!

Keďže ešte nie sú vyplnené všetky kolónky pre prihlásené mužstvá, pre viac informácií môžete kontaktovať prezidenta OFK Dlhé Klčovo Patrika Baschieru na telefónnom čísle 0907 634 658.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!