Láka vás svet, cudzie jazyky? Dokonalou adresou je jazykové centrum Finesse

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Finesse je súkromné jazykové centrum, v ktorom od roku 2015 ponúkame jazykové kurzy, prekladateľské a tlmočnícke služby.

Aktuálna ponuka jazykového vzdelávania zahŕňa intenzívne a polointenzívne kurzy, ako aj individuálne hodiny všeobecného a odborného jazyka pre úplných začiatočníkov aj pokročilých. Našim klientom dávame možnosť vzdelávať sa individuálne alebo v malých skupinách v príjemnom prostredí jazykového centra alebo online pod vedením profesionálnych lektorov s učiteľskou praxou.

Môžete sa s nami zdokonaľovať v anglickom, francúzskom, španielskom a ruskom jazyku. V našom centre sa vzdelávajú klienti všetkých vekových kategórií a vedomostných úrovní. Žiaci základných a stredných škôl sa v skupinových kurzoch stretávajú dvakrát do týždňa. Stredoškoláci u nás môžu absolvovať skupinové konverzačné kurzy, prípravné kurzy na maturitné skúšky a prijímacie skúšky na vysoké školy. Pre náročnejších klientov odporúčame individuálne hodiny šité na mieru.

Pripravíme Vás na medzinárodný certifikát z cudzieho jazyka aj na prijímací pohovor, prípadne Vám pomôžeme zvládnuť náročnejšie pracovné a súkromné výzvy, ku ktorým potrebujete svetový jazyk.

V prípade záujmu o jazykové vzdelávanie počas letných mesiacov alebo v nasledujúcom školskom roku sa môžete prihlásiť online na www.finesse.sk.

Kontakt:

Mgr. Martina Ruščáková

Jazykové centrum Finesse

Pribinova 82

Vranov nad Topľou

finesse.jazykove.centrum@gmail.com

0917 672 884

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!