Valentínsky sviatok v Hornozemplínskej knižnici

  • Dátum: 10.02.2023 / 01:22
redakcia@vranovske.sk
Autor

Február je mesiacom zaľúbených kvôli sviatku sv. Valentína. V knižnici ponúkame priestor pre tvorbu vlastného valentínskeho pozdravu a možnosť obdarovať svojich blízkych už v utorok 14. februára 2023 na podujatie Najkrajší Valentín.

Blíži sa slávnosť masiek a zábavy. Ako vyrobiť veselú detskú škrabošku pre deti, ale aj dospelých sa dozviete v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove nad Topľou 14. februára 2023 o 10.00 hod. na Karnevale v knižnici. Nezabudnite, že je deň zaľúbených, čaká na vás aj malé prekvapenie.

14. február 2023 prináša zaujímavé stretnutia a podujatia. Sviatok zaľúbených sa v Hornozemplínskej knižnici o 10.00 hod. oslávi aj Valentínskym trénovaním pamäti. Ako funguje kognitívny tréning? Cvičenia zapájajú do aktivít tie časti mozgu, ktoré pri bežných rutinných činnostiach nie sú využívané na požadovanej úrovni. V Hornozemplínskej knižnici majú manželské páry možnosť potrénovať si svoju pamäť spoločne s certifikovanou trénerkou pamäti, Mgr. Mariannou Majzlíkovou.

Vedeli ste, že 14. február je aj Medzinárodným dňom darovania kníh? Vyber si svojho knižného partnera už 14. februára 2023 o 14.00 hod. v Hornozemplínskej knižnici vo vranove nad Topľou. Darovanie spôsobuje radosť, ponúka eufóriu a prináša úsmev. Hornozemplínska knižnica si pre všetky manželské páry pripravila malý darček – knihu. Ak ste niekedy rozmýšľali nad knihou, ktorou obdarujete blízkeho človeka, 14. február je ako stvorený pre vás.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!