Julia Roberts a George Clooney excelujú v romantickej komédii „v raji“

  • Dátum: 17.09.2022 / 11:09
imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Julia Roberts a George Clooney sa opäť stretli na filmovom plátne. Romantická komédia Vstupenka do raja pozýva na exotické Bali.

Julii Roberts a Georgovi Clooneymu to spolu ladí. Ich fanúšikovia sa o tom mohli presvedčiť v Dannyho jedenástke, Dannyho dvanástke, Milujte svojho zabijaka, či trileri Hra peňazí. Obidvoch tentokrát spojil scenár ako bývalých manželov.

Keď sa dozvedeli, že ich dcéra Lily (Kaitlyn Dever) sa na Bali nielenže zamilovala do muža menom Gede (Maxime Bouttier), ale hneď sa chce za neho aj vydať, akcia je na svete. Rodičia to totiž považujú za unáhlené rozhodnutie, preto neváhajú a sadnú do lietadla s cieľom svadbu prekaziť.

Ako to už býva, v prostredí bielych pieskových pláží v kombinácii s dokonale tyrkysovým morom, jednoducho v raji, začnú aj mama s otcom spomínať na mladosť. A hlavne na to, ako boli do seba šialene zamilovaní…

Hollywood v tomto prípade nesklamal. Do magického prostredia sa podarilo osadiť romantický príbeh so všetkým, čo k tomu patrí, teda aj s patričnou dávkou kultivovaného humoru, ktorému nasadili korunu herecké výkony Julie a Georgea, mimochodom skvelých priateľov aj v súkromí.

Vstupenka do raja

Réžia: Ol Parker.  Scenár: Ol Parker, Daniel Pipski.  Hrajú: George Clooney, Julia Roberts, Kaitlyn Dever, Billie Lourd, Maxime Bouttier.

Vstupenky si môžete kúpiť:

17. september 2022 o 19.30 hod.

18. september 2022 o 19.30 hod.

Aktuálnu ponuku Kina Mladosť nájdete na www.kulturavranov.sk a alebo na facebookovej stránke Kino Mladosť Vranov nad Topľou.

Premietanie v kine Mladosť Vranov nad Topľou finančne podporil Audiovizuálny fond.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!