Do Kina Mladosť pozývajú Zúbková víla, M3GAN, aj Whitney Houston

  • Dátum: 12.01.2023 / 02:07
imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Víkendová ponuka vo vranovskom Kine Mladosť je žánrovo pestrá. Animovaný film. Horor. Životopisná dráma. Alebo ak chcete… Zúbková víla. M3GAN. Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody.

Zúbková víla

Violetta, večne zvedavá a rozmarná víla sa chce stať zúbkovou vílou, no stále nedokáže vykúzliť hračky, ktoré by mala deťom nechať za zúbky. Veľká skúška sa blíži a zúbkovými vílami sa môžu stať len tí, ktorí úspešne zložili skúšku. Violetta zlyhá, no napriek tomu odchádza do ľudského sveta bez povolenia. Všetko sa pokazí, keď sa kvôli nehode nedokáže vrátiť do sveta víl, a tak je nútená požiadať o pomoc malé dievčatko Maxie.

Vstupenky si môžete zakúpiť:

14. január 2023 o 17.00 hod. 

15. január 2023 o 17.00 hod.

M3GAN

M3GAN je zázrak umelej inteligencie. Bábika ako živá, naprogramovaná tak, aby bola dokonalým spoločníkom dieťaťa a najväčším spojencom rodiča. Navrhla ju Gemma, geniálna autorka robotov z hračkárskej spoločnosti. M3GAN dokáže počúvať, pozorovať, učiť sa. Predovšetkým je však najlepším priateľom, učiteľom, partnerom a ochrancom dieťaťa, ku ktorému je pripútaný. Gemma sa nečakane ocitne v situácii, na ktorú vôbec nie je pripravená. Stane pestúnkou a náhradným rodičom svojej osirelej malej netere Cady. Pod silným tlakom v práci sa preto rozhodne spojiť Cady so svojím prototypom bábikou M3GAN a pokúsiť sa vyriešiť oba problémy. Toto rozhodnutie má nepredstaviteľné dôsledky.

Vstupenky si môžete zakúpiť:

13. január 2023 o 19.30 hod.

14. január 2023 o 19.30 hod.

Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

Snímka Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody je oslavou jedinečnej a nezabudnuteľnej Whitney Houston. Od mladej gospelovej zboristky z New Jersey až po jednu z najpredávanejších a najoceňovanejších umelkýň všetkých čias – taká je inšpiratívna, dojemná a emocionálna cesta životom a kariérou Whitney Houston, ktorú si diváci môžu na filmovom plátne vychutnať zároveň s veľkolepými vystúpeniami a soundtrackom ikony.

Vstupenky si môžete zakúpiť: 

15. január 2023 o 19.30 hod.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!