BOHEMIA SPIEVA: Robo Opatovský premení Domašu na romantické more

  • Dátum: 17.07.2022 / 05:15
imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Robo Opatovský je stálicou na slovenskom popovom hudobnom nebi. V rámci série koncertov na výletnej lodi Bohemia prichádza zaspievať svoje najväčšie hity na Domašu. V spoločnosti gitaristu Romana Mečiara sa počas dvojhodinovej plavby postarajú o jedinečnú atmosféru.

Robo Opatovský je charizmatický hudobník a spevák, ktorý počas celej svojej hudobnej kariéry ostal autentickým umelcom. K hudbe pristupoval a pristupuje s rešpektom. Nech už stavil na pop, funky, swing, latino, či jazz, vždy si zachoval vlastnú uveriteľnú tvár.

Práve vďaka tomu dokáže na koncertoch naladiť publikum na zážitok. Ľudia potrebujú veriť tomu, čo počujú a v tomto kontexte je u trnavského rodáka dôležité, že za mikrofónom, ale aj mimo neho má povesť pozorného džentlmena. Odtiaľ je ďalší dôležitý krok k tomu, aby znásobil efekt z dokonalej mozaiky emócií pri striedaní romantických balád s rytmicky energickými tanečnými skladbami. „Fanúšikovia moji, konečne bez obmedzení! Tak verím, že si mňa a mojich muzikantov radi vypočujete naživo. Už dávam dokopy koncertný repertoár, nebudú chýbať moje “klasiky” Keď muž miluje ženu, Tancuj!, Neverná, Jediná, Muž a žena, ale aj úplne nové skladby, ktoré som vám prezentoval na mojich sociálnych sieťach,“ pozval na výletnú loď Bohemia Robo Opatovský.

Jeho najnovším singlom je skladba Ruku na srdce, na ktorej spolupracoval s gitaristom Romanom Mečiarom, textárkou Oľgou Šifrovou a producentom Randym Gnepom. Z piesne ide vyslovene pozitívna atmosféra, ku ktorej patrí slnko, tanec, energia… Ako Robo Opatovský vysvetľuje, život by sme mali žiť naplno a k tomu sa snaží aj inšpirovať. Hoci ide o novinku, na koncertoch už žne úspech. „Ešte sa mi nikdy nestalo, aby si po premiére nevydanej skladby na koncerte pýtalo publikum opakovanie. Pri Ruku na srdce sa mi to stalo,“ teší sa reakcii ľudí spevák.

Robo Opatovský vystúpi na výletnej lodi Bohemia na Domaši 21. júla 2022 (štvrtok) o 19.00 hod. Vstupenky si môžete zakúpiť na www.maxiticket.sk.  

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!