Adam Ďurica zahrá svoje hity vo Vranove v novom exkluzívnom spracovaní

  • Dátum: 07.05.2023 / 03:12
imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Adam Ďurica patrí medzi najvýraznejších slovenských spevákov súčasnosti. So svojimi najväčšími hitmi prichádza do Vranova nad Topľou. Nech je pozvánkou kombinácia Adamovho talentu, charizmy a muzikantského umenia.

Adam Ďurica sa narodil pod šťastnou muzikantskou hviezdou. Ladí mu to nielen jemu samému, ale talent preukázal tiež spoluprácou s Karmen Pál-Baláž, či v Holubičke so Simou Magušinovou alebo v nádhernom duete s Emmou Drobnou. Ich spoločná pieseň Naše hriechy sa stala okamžite megahitom. To všetko platí i vtedy, keď vracia na scénu Karola Duchoňa a jeho vyznanie Mám Ťa rád.

Jedna vec je mať napísané hity – Mandolína, Neľutujem, Zatancuj si so mnou, Spolu, Pohľad pre Bohov… Druhá vec je premeniť ich na koncertný zážitok. A Adam Ďurica patrí na pódium! Vďaka charizmatickej povahe má publikum okamžite na lane, ktorým si ho vďaka energii priťahuje každým tónom bližšie a bližšie, až má človek pocit, že je súčasťou kapely, súčasťou speváckeho zboru.

Pokojne môžeme vypočítavať všetky jeho úspechy. Šesť štúdiových albumov. Miliónové zhliadnutia na Youtube. Trojnásobný držiteľ ceny OTO. Hudobné ocenenie SOZA 2016 za najhranejšiu slovenskú skladbu. Ale…

Ale… Stále nad tým všetkým žiari zážitok z jeho koncertov. Vďaka talentu dokáže svoje piesne ponúkať v originálnom spracovaní, s novou unikátnou emóciou. Adam Ďurica násobí svoju muzikantskú, skladateľskú a spevácku mágiu bezprostrednosťou v komunikácii s fanúšikmi.

Urobte si pauzu, doprajte si odmenu. Lebo koncert Adama Ďuricu v estrádnej sále Mestského domu kultúry vo Vranove nad Topľou bude odmenou. A vďaka jeho najväčším hitom v nových verziách aj neopakovateľným zážitkom.

Vstupenky na koncert, ktorý sa uskutoční 26. mája 2023 o 19.00 hod. si môžete zakúpiť na www.kulturavranov.sk.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!