Cigánski diabli na Domaši: Exkluzívny koncert s výnimočným zážitkom!

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Koncerty Cigánskych diablov sú vždy zážitkom. Ak sa ich muzikantské majstrovstvo spojí s atmosférou Domaše pri západe slnka, moment nabitý emóciami prestáva byť len platonickým. Práve naopak, neopakovateľným spôsobom povyšuje hudbu a umenie na novú úroveň, ktorá ako balzam pôsobí aj na ten najvycibrenejší vkus.

Projekt Bohemia spieva sa teší obrovskému záujmu verejnosti. Vypredané live vystúpenia, príjemná atmosféra, romantika vo dvojici, či partie priateľov pri dobrej hudbe. Výletná loď Bohemia na Domaši sa stala koncertnou adresou, ktorá láka… Výnimkou bezpochyby nebudú ani Cigánski diabli, ktorí na Bohemii vystúpia, ako hudobní hostia, vo štvrtok 18. júla.

Cigánski diabli patria, ak máme ostať tematický, medzi vlajkové lode slovenskej hudobnej scény. „Prorokmi“ sú nielen doma, ale publikum im s uznaním a rešpektom aplaudovalo v prestížnych koncertných sálach, či na rešpektovaných medzinárodných festivaloch v 35 krajinách na piatich kontinentoch.

Hudobný svet obohacujú nielen vlastnými hudobnými projektmi, ale i projektmi ktoré vytvorili pre symfonické a komorné orchestre a taktiež pre množstvo iných skvelých umelcov, s ktorými spolupracujú.

Vďaka virtuóznemu majstrovstvu, absolútnemu muzikantskému citu a nesmiernej dávke temperamentu dokážu Cigánski diabli od prvých tónov nadchnúť. Keďže ich interpretácie skladieb sú jedinečné a originálne, na koncerte vždy prekvapia a strhnú publikum na svoju stranu. To všetko možno zhrnúť pod pojem Hudba a‘la Cigánski Diabli (Music a‘la Gypsy Devils).

Vstupenky na koncert Cigánskych diablov na výletnej lodi Bohemia si môžete zakúpiť na maxiticket.sk.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!