ZŠ Sídlisko II otvára športový areál aj pre verejnosť

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Na priaznivejšiu epidemiologicko-pandemickú situáciu zareagovala aj Základná škola Sídlisko II. Keďže za dodržania všetkých bezpečnostno-hygienických opatrení je možné od 19. apríla 2021 využívať vonkajšie športoviská, vedenie ZŠ otvára športový areál aj pre verejnosť. Pripomenieme, že vykonávať sa môžu iba individuálne športy v počte maximálne 6 osôb na športovisku.

Ako informuje škola na svojej facebookovej stránke, školský areál bude pre verejnosť otvorený v pracovných dňoch od 14.00 do 20.00 hod.

Časový rozpis jednotlivých aktivít na športoviskách má na starosti správca – Mgr. Ján Lazúr (0915 241 685), ktorého je nutné kontaktovať a dohodnúť si presný termín a čas na športovo-pohybovú aktivitu.

Objednávky a prenájom športovísk sa riadia prevádzkovým poriadkom schváleným mestom Vranov nad Topľou. Športoviská je možné využívať bez použitia šatní a prítomnosti obecenstva. Toalety budú sprístupnené len vo výnimočnom prípade. Za prípadné zranenia, úrazy, straty osobných vecí počas vykonávania pohybovej aktivity zodpovedá objednávateľ služby, nie škola ani správca.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!