Vranovské letné kúpalisko zažije tento rok boom. Presne AquaBoom!

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Letné kúpalisko vo Vranove nad Topľou zažije počas tohtoročných letných prázdnin boom. Aby sme boli presný – AquaBoom. Moderný koncept postavený na relaxe, zábave a aktívnom trávení voľného času osloví, a nadchne, všetky vekové kategórie!

Toto leto bude na letnom kúpalisku vo Vranove nad Topľou iné. Iné vo všetkom, iné od základov. Areál totiž po rokoch ožije rôznymi animačnými programami, športovými a spoločenským podujatiami, bonusom sú i ďalšie služby. Už len spôsob, akým je propagovaná nová sezóna dáva tušiť, že prichádza moderná éra, v rámci ktorej bude progres v podobe kreatívneho a dynamického prístupu samozrejmosťou.

Spoluprevádzkovateľmi vranovského letného kúpaliska sú s Ľuboslavom Ondrejom manželia Hořákovci, ktorí pôsobili dlhé roky na Zemplínskej šírave. Svoje know-how a skúsenosti sa rozhodli preniesť do Vranova nad Topľou. „Na Zemplínskej šírave sme stretávali množstvo Vranovčanov. Povedali sme si teda, že ak sú ochotní chodiť za zážitkami na „šíravu“, na detský deň alebo koncerty, vyjdeme im v ústrety a pripravíme atraktívny koncept aj vo Vranove nad Topľou,“ vysvetľoval Pavel Hořák.

Vo Vranove nad Topľou ho oslovil areál kúpaliska, ktorému je rozhodnutý vdýchnuť atmosféru modernej destinácie. Okamžite totiž videl „nekonečné“ možnosti, ako vyskladať mozaiku spôsobom aby v nej nechýbali zábava, relax, oddych, šport, aj spoločenská pridaná hodnota. „Našou predstavou je, že ľudia sa neprídu iba okúpať, ale zažijú toho oveľa viac. Program a aktivity sme sa snažili vyskladať tak, aby sa u nás bavili celý deň, celé leto,“ zdôraznil P. Hořák.

Letné kúpalisko otvorí svoje brány 1. júla, kedy už bude všetko nachystané tip top. Poďme predstaviť novinky. Návštevníci určite ocenia ohrev vody v bazénoch prostredníctvom solárnych panelov. V rámci služieb pribudnú bufety s bohatou ponukou langošov, grilovaných delikates, tankovým pivom a k dispozícii bude tiež kuchyňa reštaurácie Koruna. Deti sa môžu vyhrať na detskom ihrisku s pieskoviskom, trampolínami, či minigolfom, pričom jeho časť je dokonca situovaná v tieni. Absolútnym ternom budú rôzne animačné voľnočasové aktivity. „Cvičiť sa bude zumba, joga, aerobik a aquagym. Na športové ihriská nám privezú tri kamióny piesku a pripravené bude zázemie s tribúnou na plážové verzie volejbalu, futbalu alebo hádzanej,“ vymenovával P. Hořák.

Predzvesťou tohtoročnej sezóny je piatková RETRO PARTY s kapelou ARMIS a DJ-om Janym. V podobnom duchu sa bude niesť celé leto, a to pre všetky vakové kategórie. Napr. prvý júlový víkend je v nedeľu – 4. júla pripravené podujatie pre deti s názvom „Ahoj, prázdniny“. O skvelú náladu sa postarajú Tarajko a Popletajka, tanečné rytmy navodí mini disco show a svoje majstrovstvo predvedú záchranári, či hasiči. „Na 24. júla máme naplánovanú EXPRES party. Pôvodne sme boli dohodnutí s Julom Viršíkom. Keďže Julo už nie je medzi nami, rozhodli sme sa túto akciu usporiadať na jeho počesť. Oldies hity namixuje DJ Pepe a môžem prezradiť, že hosťom bude Salco. Keď sme túto akciu organizovali na Zemplínskej šírave, prišlo sa zabaviť 1 800 ľudí…“ dodal P. Hořák.

Viac informácii o aktivitách na vranovskom letnom kúpalisku nájdete na FB stránke AquaBoom – letné kúpalisko Vranov nad Topľou.

TITULNÉ FOTO: vranov.sk

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!