VRANOVSKÁ FUTSALOVÁ LIGA: Nový ročník v znamení zmien a skvelých správ

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Vranovská futsalová liga má všetky predpoklady napísať najúspešnejší ročník halových súťaži v modernej histórii Vranova nad Topľou. Nový súťažný ročník odštartuje prvým kolom 26. novembra.

Nová metla dobre metie. V prípade nového riaditeľa Vranovskej futsalovej ligy Jakuba Kováča podpisujeme každé slovo!

Zásadné info! Maximálny počet účastníkov pre súťažný ročník je 2023/2024 je desať. Maximálny povolený počet hráčov na súpiske je pätnásť.

Štartovné sa bude uhrádzať vo výške 350 eur. Oproti minulej sezóne pozitívna správa pre mužstva. Sumu sa podarilo znížiť vďaka viacerým partnerom na čele s mestom Vranov nad Topľou. Podmienkou je uhradiť ho do 24. novembra 2023.

Pre tímy, aj hráčov v rámci individuálnych ocenení sú pripravené atraktívne a originálne ceny. To všetko len a len zvyšuje prestíž súťaže! Pre ilustráciu… Prvé tri tímy dostanú okrem pohárov aj vecné ceny od značky JOMA, čo výsledkom spolupráce so SLOVENSKÝM FUTSALOM. Najlepší hráč, strelec a brankár získajú originálne plakety a darčekový poukaz. Ocenenia neminú ani najlepšiu zostavu ALL STARS. Každý hráč na súpiske navyše dostane na začiatku kvalitné funkčné tričko. Pre tímy budú pripravené jontové nápoje a pred každým zápasom si v šatni nájdu balenie minerálnej vody.

„V minulej sezóne malo pred posledným kolom na konte päť mužstiev rovnaký počet bodov. Hralo sa v novej hale, hralo sa pred slušnou diváckou kulisou. To všetko ma inšpirovalo a motivovalo k hľadaniu odpovedí na otázku, ako súťaž, jej úroveň, jej atraktivitu… posunúť na ešte vyšší level. Verím, že všetky zmeny a podpora, ktorá sa Vranovskej futsalovej lige dostáva od partnerov, dopomôže k tomu, aby bola atmosféra ešte pozitívnejšia. Futsal hráme pre zábavu, preto je mojim prianím, nech si hráči, aj fanúšikovia užijú práve maximum zábavy,“ uviedol riaditeľ Vranovskej futsalovej ligy Jakub Kováč.

Aktuálne je prihlásených šesť tímov. Ostatné mužstvá sa môžu prihlásiť do 15. novembra 2023. Prihlášku zasielajte na e-mail futsalvranov@gmail.com. Aktuálne informácie nájdete na FB stránke FUTSAL VRANOV NAD TOPĽOU.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!