Vranovčan bez vodičáku spôsobil dopravnú nehodu, a to nie je všetko…

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Ku kurióznej dopravnej nehode došlo o šiestej ráno v Strážskom. Jej účastníkmi boli vodiči, ktorí mali uložený trest zákazu viesť motorové vozidlo. 24-Humenčana, aj 65-ročného Vranovčana obvinil poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Michalovciach z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia.

V pondelok o druhej hodine v noci viedol 24-ročný muž z Humenného motorové vozidlo zn. Škoda Octavia po miestnej komunikácii v meste Strážske, kde bol zastavený a kontrolovaný policajnou hliadkou. Počas kontroly bolo zistené, že vodič má Okresným dopravným inšpektorátom v Humennom uložený trest zákazu vedenia motorových vozidiel všetkého druhu na dobu 36 mesiacov.

Týmto sa však príbeh neskončil… O štyri hodiny neskôr prechádzal rovnakým úsekom, na motorovom vozidle Škoda Felicia, 65-ročný muž z okresu Vranov nad Topľou. Keďže sa, podľa polície, nedostatočne venoval vedeniu motorového vozidla, narazil s ním do spomínanej Octavie odstavenej na krajnici. „Počas dokumentovania dopravnej nehody bolo zistené, že aj vodičovi Felicie bol rozsudkom Okresného súdu vo Vranove nad Topľou uložený zákaz činnosti viesť motorové vozidlá všetkých druhov na dobu 12 mesiacov,“ informuje Polícia SR – Košický kraj na svojom facebookovom profile.

FOTO: FB Polícia SR – Košický kraj

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!