Vranov získal v nekompletnej zostave bod

redakcia@vranovske.sk
Autor

Po mesačnej prestávke pokračovala 1. liga vo volejbale mužov 9. kolom. Vranovčania cestovali za súperom do Zvolena bez viacerých dôležitých hráčov, ktorým to neumožnili pracovné resp. študijné povinnosti.

V kombinovanej zostave sa naši v úvode 1. zápasu na ihrisku hľadali, postupom času naša hra naberala na presnosti a kvalite a s domácimi sme zohrali vyrovnané stretnutie, v ktorom sa však podarilo získať len jeden set v dramatickej koncovke.
Druhý zápas sme nezačali dobre a prehrali sme úvodný set, no po zmenách v zostave nastalo zlepšenie, naši kvalitne servovali a dostávali domácich pod tlak. Darilo sa v obrane na sieti i v poli a zaslúžene sme otočili na 2:1. Vo štvrtom sete si súper vytvoril po našich chybách výrazný náskok a ten si udržal až do konca. Piaty skrátený set bol vyrovnaný len v úvode, po dvoch sporných verdiktoch rozhodcov to už neplatilo a nabudení domáci si víťazstvo ujsť nenechali.

Výsledky:
Zvolen – Vranov 3:1 (21,21,-25,18) a 3:2 (14,-25,-20,19,11)
Zostava Vranova: P. Mydla, M. Sušina, M. Gešperik, I. Boháč, L. Sabol, T. Sekera, K. Baník, T. Antol.

O týždeň 18.1. privítame v mestskej športovej hale súpera z Hriňovej. Zápasy sú naplánované na 15.00 a 17.00 hod.