VRANOV CUP ponúkne fanúšikom najsilnejšie obsadenie vo svojej histórii

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Hokejbalový turnaj Vranov CUP bude dokonalou reklamou na tento dynamický šport! Garanciou je najsilnejšie obsadenie v jeho doterajšej histórii. Fanúšikovia sa môžu tešiť na výkony seniorských slovenských reprezentantov ovenčených ziskom titulov majstrov sveta, mládežníckych reprezentantov a mnohých hráčov pôsobiacich v najvyššej extraligovej súťaži.

Vranov CUP si každým rokom, vďaka rastúcej športovej úrovni a vysokej kvalite organizácie, budoval v hokejbalovom prostredí stále viac a viac prestížnejšie meno. Práve tento moment sa podpísal pod fakt, že tento rok sa predstaví v areáli TJ Masa hneď viacero elitných hráčov a osobností.

Turnaj vo Vranove nad Topľou poňali ako prípravu na nadchádzajúcu extraligovú sezónu HBK Nitrianski rytieri. Nováčikom v najvyššej súťaži bude Účko Poprad, ktorého hráči sa taktiež predstavia na turnaji. Na súpiskách ostatných tímov sú zapísaní viacerí hokejbalisti reprezentujúci v Extralige Vranov, Svidník, LG Bratislava, Poprad, či Košice.

V drese Leopoldov Poprad nastúpia ikony slovenského hokejbalu Libor TeplickýMatúš Lipták. Rovnako neprehliadnuteľnou osobnosťou bude určite Marek Skošník, ktorý hrá hokejbal v Los Angeles. Práve na jeho pozvanie odohral v apríli 2019 Branislav Štefan v USA turnaj. Ako jeho najproduktívnejší hráč dopomohol LA Barons k celkovému triumfu v B-divízii.

Vranov CUP bude mať bezpochyby aj spoločenskú úroveň. Adrenalín mimo mantinelov určite stúpne pri losovaní tomboly. Vyhrať novú Octaviu IV na týždeň s plnou nádržou, 3-dňový wellnes pobyt v Hoteli Lesná, fanúšikovské produkty HMHK Vranov, či ďalšie zaujímavé ceny bezpochyby poteší každého.


Fotogaléria

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!