Vo Farme pôjde do tuhého, vo finále sa predstaví aj mladý Vranovčan

imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Televízia Markíza uvedie na svoje obrazovky trinástu sériu reality šou Farma. Moderovať ju bude Evelyn a medzi pätnástkou finalistov zabojuje o výhru vo výške 75 000 eur aj Vranovčan Matúš Mrážik.

Farma tento rok sľubuje drsné dobrodružstvo. Vyštudovaného ekonóma Matúša Mrážika čaká poriadna výzva, ktorú sám vo videu označuje za životnú. Mladý Vranovčan rozmýšľal po ukončení vysokej školy nad vlastným barberstvom, ale koronakríza jeho plány, ktoré mal s kamarátom, zmenila. „Matúša najviac zocelilo odsťahovanie sa do Prahy za vzdelaním. Získal tam ekonomický titul. O päť rokov by už rád vychovával vlastné deti, túži po finančnej nezávislosti a napriek tomu, že roky žije v stovežatom hlavnom meste, vidí sa v budúcnosti späť na Slovensku. Chcel by mať vlastný skleník a pestovať si ovocie či zeleninu. Bol k tomu vedený od malička,“ citujeme Matúša Mrážika z jeho vizitky na webe Farmy.

Matúša prihlásil do reality šou kamarát. Ako sám povedal vo videu, 98% blízkych ho podporuje, preto sa bude snažiť nesklamať ich. Hoci finančná výhra nebola, podľa jeho slov, primárnym stimulom, keď sa už dostal do finálovej nominácie, je pripravený urobiť maximum pre to, aby sa stal celkovým víťazom. S úsmevom dodal, že najviac sa bojí nedostatku jedla a prvé dní si bude musieť zvykať na režim bez telefónu, či sociálnych sietí. „Som nekonfliktný typ človeka. Myslím si, že s ostatnými farmármi budem vychádzať absolútne korektne, skôr ich budem spájať, ako rozdeľovať. Zatiaľ nemám pripravenú žiadnu stratégiu, ale niečo počas šou vymyslím,“ dodal Matúš Mražik, ktorému práve taktizovanie a už vôbec nie intrigovanie nie sú vôbec vlastné.

Napriek tomu, že do Farmy si neprišiel hľadať nový partnerský vzťah, priznal, že človek nikdy nevie, čo mu osud prinesie do života. Po skončení reality šou sa teší na novú životnú kapitolu, pretože pred jej štartom sa z Prahy, kde doteraz žil, odsťahoval. „Malý plán mám, ale je to v zárodku a  zatiaľ by som ho prezrádzať nechcel,“ reagoval tajnostkársky Vranovčan.

FOTO: TV MARKÍZA

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!