Víkend v Kine Mladosť: Romantika „Chyby“ a animovaná komédia „Baby šéf“

  • Dátum: 08.10.2021 / 10:44
imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Kino Mladosť vo Vranove nad Topľou pozýva počas víkendu na český romantický film Chyby a animovanú komédiu Baby šéf: Rodinný podnik.

Chyby…

Príbeh českej romantickej snímky Chyby, ktorú bude Kino Mladosť premietať v premiére, naštartuje jedna noc, od ktorej ani jeden z nich nič nečakal. Osud to predsa len zariadi inak, pretože ich vášeň „bez ambícií“ rýchlo prerastie vo vzťah, lásku a spoločné bývanie.

Ema sa Tomášovi následne zverí so všetkým, čo v živote prežila. Jeho ale jej minulosť nezaujíma, pretože život sa má žiť v prítomnosti. Náhodné stretnutie s minulosťou však nečakane obom obráti život naruby. Sú totiž veci, ktoré nejde vziať späť…

Baby šéf sa vracia…

Baby šéf Ted a jeho brat Tim sú už dospelí a ich cesty sa rozišli, avšak spoločný nepriateľ ich vracia späť do kín. Musia totiž znovu spojiť svoje sily v boji proti ďalšiemu zloduchovi. Tým je Dr. Erwin Armstrong, ktorý má špeciálnu školu, kde učí a vychováva z detí tie najneposlušnejšie malé stvorenia.

Jednou zo žiačok tejto školy je práve Timova staršia dcéra, zatiaľ čo jej mladšia sestra Tina sa ako nová agentka organizácie BabyCorp snaží jeho zámer prekaziť. Ale bez otca a jeho brata to nezvládne a aby do školy zapadli, musí upraviť do mladšej podoby.

Aktuálnu ponuku Kina Mladosť nájdete na www.kulturavranov.sk a alebo na facebookovej stránke Kino Mladosť Vranov nad Topľou.

Premietanie v kine Mladosť Vranov nad Topľou finančne podporil Audiovizuálny fond.

CHYBY

Romantický/99 minút

Réžia: Jan Prušinovský • Hrajú: Pavla Gajdošíková, Jan Jankovský, Ondřej Kokorský, Jan Kolařík, Ivo Gogál, Eva Hacurová, Marta Dancingerová, Kryštof Rímský, Monika Načeva.

Vstupenky si môžete zakúpiť:

9. september 2021 o 19.30 hod.

10. september 2021 o 19.30 hod.

BABY ŠÉF: RODINNÝ PODNIK

Rodinný, animovaná, komédia/107 minút

Réžia: Tom McGrath • Hrajú: Alec Baldwin, Amy Sedaris, James Marsden, Jeff Goldblum, Lisa Kudrow, Eva Longoria, Ariana Greenblatt, Jimmy Kimmel, Reyn Doi, Dave Needham.

Vstupenky si môžete zakúpiť:

8. september 2021 o 17.00 hod.

9. september 2021 o 17.00 hod.

10. september 2021 o 17.00 hod.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!