Kino Mladosť: Venom 2: Carnage prichádza pozýva na strhujúce akčné sci-fi

  • Dátum: 13.10.2021 / 07:43
imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Fanúšikovia akčného sci-fi žánru dostali filmový darček. Venom 2: Carnage prichádza. Rovnako ako prvá verzia, aj pokračovanie ma potenciál stať sa kinohitom a kasovým trhákom.

Pripomenieme, že prvý diel, napriek negatívnym recenziám kritikov, zarobil, pri nákladoch 110 miliónov dolárov, viac ako 850 miliónov dolárov a stal sa najziskovejším filmom roku 2018.

Nadšené očakávania potvrdzuje aj divácky záujem v Kine Mladosť vo Vranove nad Topľou. Práve z tohto dôvodu budú môcť diváci sledovať strhujúci príbeh prvýkrát už vo štvrtok v netradičnom čase o 17.00. hod.

Akčná sci-fi snímka Venom 2: Carnage prichádza priamo nadväzuje na prvý diel z roku 2018. Bývalý novinár Eddie Brock je stále spojený s mimozemským symbiontom Venomom, jeho miestami až vražedný apetít sa však snaží držať na uzde a novonadobudnuté schopnosti využíva na boj so zločinom v San Franciscu.

Okrem toho, že Eddie bude vo filme riešiť milostné záležitosti s bývalou priateľkou Anne Weying, sa bude tiež snažiť vrátiť k novinárčine. Rozhodne sa teda urobiť rozhovor s maniakálnym masovým vrahom Cletusom Kasadym, ktorý vo väzení čaká na trest smrti.

Počas rozhovoru však Kasady Brocka pohryzie, následkom čoho sa tiež spojí s mimozemským symbiontom a stane sa z neho Carnage – neľútostné a nadprirodzene silné vraždiace monštrum, ktoré nedokáže nikto zastaviť. Okrem Venoma.

Očakávania verejnosti sú o to väčšie, že film mal byť v premiére uvedený už v októbri minulého roka, ďalším dátumom bol jún 2021, no do kín sa dostáva až teraz…

Aktuálnu ponuku Kina Mladosť nájdete na www.kulturavranov.sk a alebo na facebookovej stránke Kino Mladosť Vranov nad Topľou.

Premietanie v kine Mladosť Vranov nad Topľou finančne podporil Audiovizuálny fond.

VENOM 2: CARNAGE PRICHÁDZA

Réžia: Andy Serkis  •  Hrajú: Tom Hardy, Michelle Williams, Woody Harrelson, Naomie Harris, Stephen Graham, Reid Scott, Sean Delaney, Laurence Spellman, Etienne Vick, Amber Sienna.

Vstupenky si môžete zakúpiť:

14. október 2021 o 17.00 hod.

14. október 2021 o 19.30 hod.

15. október 2021 o 17.00 hod.

15. október 2021 o 19.30 hod.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!