V histórii animákov si v Spievaj 2 prvýkrát zaspieva aj Bono z U2

  • Dátum: 03.03.2022 / 09:48
imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Hudobný animák Spievaj 2 je dokonalým rodinným filmom, v ktorom zaznejú najväčšie svetové hity. Premiéru si dokonca odkrúti aj Bono z U2.

Po mimoriadnom úspechu „jednotky“ pokračovanie príbehu partie nadšených zvieracích hudobníkov neprekvapuje. V prepracovanej „dvojke“ sa budú snažiť dostať do najvyšších poschodí šoubiznisu. Vstupenkou do tohto sveta je pre nich rocková ikona, ktorá sa zaprisahala, že na pódium už nikdy v živote nevstúpi.

Splneným snom v animovanom svete Spievaj 2 je vystúpenie v Redshore City, kde však šéfuje nekompromisný vlk Jimmy Crystal. Koalák Buster Moon si uvedomuje, že pre rockovú dikobrazicu Ashu, plachú slonicu Meenu, citlivého goriláka Johnnyho a neposedné prasiatko Gunter bude poriadna šichta zaujať ho. Jeho plánom a jedinou nádejou je vrátiť na koncertnú scénu legendárneho leva Claya Callowaya, ktorý roky žije v ústraní. Práve jemu prepožičal svoj hlas – prvýkrát v histórii animákov – Bono.

Iskru až aj tak detsky pútavému príbehu dodáva fakt, že z plátna v kine zaznejú najväčšie svetové hity od U2, Billie Eilish, The Weeknd, Taylor Swift, Princea, Bad Bunnyho, J Balvina, Shawna Mendesa, a Camily Cabello. Zo slovenských hudobných celebrít sa v úlohe dabingovej herečky predstaví napr. Emma Drobná…

Aktuálnu ponuku Kina Mladosť nájdete na www.kulturavranov.sk a alebo na facebookovej stránke Kino Mladosť Vranov nad Topľou.

Premietanie v kine Mladosť Vranov nad Topľou finančne podporil Audiovizuálny fond.

SPIEVAJ 2

Réžia: Garth Jennings, Christophe Lourdelet, Hrajú: Taron Egerton, Scarlett Johansson, Reese Witherspoon, Matthew McConaughey, Adam Buxton, Garth Jennings, Tori Kelly, Nick Kroll, Halsey.

Vstupenky si môžete zakúpiť:

4. marec 2022 o 17.00 hod.

5. marec 2022 o 17.00 hod.

6. marec 2022 o 17.00 hod.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!