Pod hradom Čičva zaznie hit s 32 miliónmi zhliadnutí na Youtube

  • Dátum: 02.08.2022 / 03:23
imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Jubilejný 30. ročník Slávností remesiel a medu pod hradom Čičva v Sedliskách pozýva počas štyroch dní na zaujímavý a predovšetkým pestrý program.

Mozaika histórie, aktívneho trávenia voľného času, remesiel, tvorivých dielní, folklóru, ale aj modernej hudby znie naozaj lákavo.

Medzi vrcholy programu bude určite patriť koncert skupiny Hrdza. S albumami Neskrotený a Hrdza – 22 to kapela v rámci prestížneho rebríčka World Music Charts Europe dotiahla dvakrát na 4. miesto. Honor tomuto umiestneniu dodáva fakt, že ho vyhlasujú redaktori 42 rozhlasových staníc z 24 krajín Európy. Rovnako rešpekt si zaslúži video k skladbe Štefan, ktoré má na Youtube 32 mil. zhliadnutí!

Hrdza je však oveľa viac ako len hudobnou fabrikou na rešpektované štatistiky. Kapela vo svojom prístupe k hudbe nekľučkuje a úprimnosť si ľudia vždy cenili. Najmä na koncertoch, ktoré sú nabité kombináciou energie a dojímavých emócií.

Bezpochyby zážitkom bude aj koncert skupiny Sám Sebou, ktorá má vo svojom životopise viacero celoslovenských turné. Výborní muzikanti si budovali svoju pozíciu trpezlivo singel po singli. Ak si opäť pomôžeme Youtubom, tak ich chytľavý tanečný song Znova sa zamiluj si pustilo 6,2 mil. ľudí.

Pod hradom Čičva bude mať každý z koncertov výnimočnú atmosféru. Nespomíname to náhodou… Práve Sám Sebou totiž zložili „svadobný“ hit V šťastí aj nešťastí. A teraz si predstavte, ako sa v Culture Parku pri tónoch tejto piesne rozsvietia do posvätnej romantickej noci stovky telefónov…

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!