KINO MLADOSŤ: Vezmi si ma naladí na Valentína naozaj romantickým spôsobom

  • Dátum: 10.02.2022 / 09:20
imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Keď to vyšlo Julii Roberts a Hughovi Grantovi v Notting Hill, prečo by to nemohlo vyjsť Jennifer Lopez a Owenovi Wilsonovi vo Vezmi si ma? Rozdiel je len v okolnostiach, za akých sa obidva páry dali dokopy. Aj v tomto prípade však zaúradovala náhoda.

Romantická komédia sa odohráva vo svete hudobných celebrít. Keď sa Kat Valdez (Jennifer Lopez) a Bastian (Maluma) chcú vziať pred 20 miliónmi fanúšikmi, Kat sa pár sekúnd pred vyslovením sľubu dozvie, že Bastian ju podvádzal s asistentkou. Mimochodom, latinsko-americká hviezda Maluma neskôr vo viacerých rozhovoroch zdôrazňoval, že v súkromí nie je žiadny záletník…

Príbeh dostane zápletku v momente, ako sa sklamaná Kat rozhodne v zúfalstve vydať za chlapíka v dave. Priamo na mieste, bez toho, aby sa predtým poznali. Charlie je rozvedený stredoškolský matematik a v rozpakoch súhlasí…

Mimochodom, Owen Wilson sa so svojou postavou zžil veľmi ľahko, lebo okamžite našiel paralelu medzi sebou a Charliem. „Nie som na sociálnych sieťach a nikdy som na nich nebol. A bolo ľahké stotožniť sa s Chaerlieho nepokojom z toho, že je stále pred kamerou,” uviedol Owen.

Jennifer Lopez si prácu na Vezmi si ma naozaj užila. Okrem toho, že sa predstavila v hlavnej úlohe, zároveň ho aj produkovala a pri tejto príležitosti predstavuje nových 9 piesní, ktoré pripravila špeciálne pre tento film.

Romantická komédia Vezmi si ma je uvádzaná ako nepravdepodobná romanca dvoch rôznych ľuďoch, ktorí hľadajú niečo skutočné vo svete, kde sú hodnoty založené na lajkoch a sledovateľoch. Vezmi si ma je moderný, milostný príbeh o celebritách, manželstve a sociálnych sieťach.

Aktuálnu ponuku Kina Mladosť nájdete na www.kulturavranov.sk a alebo na facebookovej stránke Kino Mladosť Vranov nad Topľou.

Premietanie v kine Mladosť Vranov nad Topľou finančne podporil Audiovizuálny fond.

Od 10.1.2022 platí režim OP – OČKOVANÍ/PREKONANÍ. Maximálny počet divákov na jedno predstavenie je 100. V interiéri je povinnosť zakryť si dýchacie cesty respirátorom FFP2! Taktiež je zákaz konzumovať nápoje a jedlá.

VEZMI SI MA

Réžia: Kat Coiro. Scenár: John Rogers. Hrajú: Jennifer Lopez, Owen Wilson, Sarah Silverman, Chloe Coleman, Jimmy Fallon, Utkarsh Ambudkar, John Bradley.

Vstupenky si môžete zakúpiť:

10. február 2022 o 19.30 hod.

11. február 2002 o 19.30 hod.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!