Kino Mladosť pozýva počas víkendu na dvojnásobnú porciu akcie a drámy

  • Dátum: 25.02.2022 / 04:26
imrich.mako@vranovske.sk
Autor

Kino Mladosť vo Vranove nad Topľou ponúka počas víkendu hneď dvojnásobnú porciu akčného dobrodružstva. Na svoje si prídu fanúšikovia filmov o stratených pokladoch, či detektívnych trilerov.

Inšpiráciu v počítačovej hre našli tvorcovia filmu Uncharted. Potomok slávneho hľadača pokladov sira Francise Drakea, Nathan Drake, konečne našiel stopu k prekliatej zlatej soške zo Zlatého mesta v El Dorade. Keď sa však vydá na cestu, za chrbtom sa mu náhle objavia zákerní konkurenti. Zážitok zo skvelého dobrodružstva a nadupanej akcie sľubuje aj hviezdne obsadenie. Tom Holland, Mark Wahlberg, či Antonio Banderas sú totiž overenými hereckými osobnosťami.

Kriminálna mysteriózna dráma Smrť na Níle je odvážny tajomný thriller v réžii Kennetha Branagha, nakrútený podľa románu Agathy Christie z roku 1937, o citovom chaose a smrteľných následkoch chorobnej lásky.

Egyptská dovolenka belgického súkromného očka Hercula Poirota na palube úchvatného riečneho parníka sa zmení na desivé pátranie po vrahovi, keď sa idylická svadobná cesta dokonalého páru tragicky skončí.

Podľa režiséra/producenta Kennetha Branagha zobrali v Smrti na Níle luxusný námet Agathy Christie a poľudštili príbeh, aby publikum dostalo akciu, cestopis a prestížny výlet v jednom. „V dnešných ťažkých časoch, ktorými si prechádzame tento rok, ľuďom dobre padne plavba po Níle a výlet do starovekej majestátnej nádhery Egypta, pričom vždy je to zábavnejšie, ak k tomu máme prekvapivú zápletku plnú zvratov, ktorá vás nadchne a vydesí, ale múdro, s ľudskými emóciami, súcitom a hlbokými citmi, s ktorými sa vie každý zžiť,“ vysvetľuje Kenneth Branangh.

Aktuálnu ponuku Kina Mladosť nájdete na www.kulturavranov.sk a alebo na facebookovej stránke Kino Mladosť Vranov nad Topľou.

Premietanie v kine Mladosť Vranov nad Topľou finančne podporil Audiovizuálny fond.

Vstup na predstavenie je režime OP, počas predstavenia je nutné používať respirátor. K dispozícii je plná kapacita kina.  

Vstupenky na film Uncharted si môžete zakúpiť:

26. február 2022 o 17.00 hod.

27. február 2022 o 17.00 hod.

Vstupenky na film Smrť na Níle si môžete zakúpiť:

26. február 2022 o 19.30 hod.

27. február 2022 o 19.30 hod.

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!