Kino Mladosť pozýva na Babskú jazdu s komédiou Dámsky klub

  • Dátum: 29.06.2020 / 06:50
redakcia@vranovske.sk
Autor

Kino Mladosť vo Vranove nad Topľou pozýva na Babskú jazdu s komédiou Dámsky klub, v ktorej život štyroch zrelých žien zmení kniha 50 odtieňov sivej… Partnermi filmu sú Yves Rocher, Vinotéka Zolota a distribučná spoločnosť Magic box.

Príbeh filmu je umiestnený v slnečnej Kalifornii. Štyri celoživotné priateľky sú vášnivé čitateľky kníh. Pravidelne sa každý mesiac stretávajú vo svojom knižnom klube, kde diskutujú nielen o literatúre. Jedného dňa sa rozhodnú prečítať „druhotriednu“ knihu „50 odtieňov sivej“. Napriek tomu, že voči knihe majú obrovské výhrady sa v ich životoch začnú diať veľké zmeny. Kniha stimuluje ich sexuálnu fantáziu a tá ich katapultuje do série neštandardných životných rozhodnutí. A tak každá z nich, pre seba typickým spôsobom začne meniť svoj život, ktorý dostane iné „odtiene“…a to nielen sivé. Debutový film režiséra Billa Holdermana má v sebe humor a vynikajúce herecké obsadenie. Do hlavných úloh obsadil zrelé hviezdy Hollywoodu Dianu Keatonovú, Jane Fondovú, Candice Bergenovú a Mary Steenburgenovú.

Vstupenky si môžete zakúpiť – https://system.cinemaware.eu.

Réžia: Bill Holderman  •  Scenár: Bill Holderman  •  Kamera: Andrew Dunn  •  Hudba: Peter Nashel  •  Hrajú: Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen, Mary Steenburgen, Andy Garcia, Craig T. Nelson, Don Johnson, Alicia Silverstone, Richard Dreyfuss.
 

Akékoľvek kopírovanie obsahu bez vedomia redakcie je zakázané!